lihuniku laud - Lihuniku Äri

lihuniku laud

Kuulge aga kuskil küla peal räägiti, et teil on mitmekäigulised õhtusöögid, privaatses ruumis koos koka ja juttu ajava perenaisega. Kuidas sa nii targaks said ja nii häid küsimusi täna küsid?
Meie kolme-, viie-, ja seitsmekäigulised maitsemenüüd lihuniku laua taga on täiesti olemas, aga sa pead ettetellima ja vähemalt üheksa sõpra kaasa võtma. Kui sõbrad on koos siis helistadki meile ja ütled: “Tere, mina olen Jürgen ja tahan oma kümne kamraadiga tulla viiekäigulisele õhtusöögile”. Siis küsime meie, et kas on menüü eelistusi, mis maitseb ja mida üldse ei taha.

Siis ütled sina, et tahaks Mõniste rohumaaveist ja natuke Rägavere lammast maitsta ja kõrvale hästi palju Lõuna-Eesti hooajalisi juurikaid, aga ärge karulauku pange, seda ma olen kõriauguni söönud. Ja siis lepime aja kokku ja järgmise asjana vaatad kella ning avastad, et oled õhtusöögile hiljaks jäämas. Ajad piduriided selga, võtad jalgratta, hea küll takso ja kimad Lihuniku poole. Jõuad kohale avastad, et kõik sõbrad istuvad juba lihuniku laua taga, veiniklaasid täidetud ja sinul pole muud kui olla ülimalt õnnelik, et ikka nii hea otsuse tegid ja oma vaba õhtu parima toidu, joogi ja kaaslastega veeta saad.

3 käiguline õhtusöök

Koos veisehakkega

1. Veisehake
2. Steik
3. Magustoit

Veisehake on üks meie eripäradest. See valmib pikalt laagerdunud lihasest, millel on intensiivne veise maitse.

Koos tapasega

1. Tapas
2. Steik
3. Magustoit

Meie tapas koosneb Lihuniku Äri erinevatest käsitöö toodetest millele on lisatud Kolotsi talu juustuvalik.

5 käiguline õhtusöök

1. Veisehake
2. Taimne käik
3. Leemega käik
4. Liha käik
5. Magustoit

Ettetellimisel al. 10. in

Hind 69 eur/in

 

Broneerimiseks täida vorm või helista 58650154

Kui soovid broneerida lauda rohkem kui 8le inimesele helista numbrile 58650154

2 kohta 2 kohta 6 kohta 6 kohta

Valitud lauad: